Aktuality

Záznam z Ceske televize ZDE.

Kapely

Současnost

V současné době hraji se skupinou Žamboši, nositelem ceny Akademie populární hudby za folk (Anděl za rok 2006 a Anděl za rok 2009 a také 2018), dříve jsem hrál se skupinou Ležérně a vleže, se skupinou Noca a se skupinou Noční ftáci.

V rámci hostování jsem absolvoval několik koncertů a turné s Lucií Redlovou, kterou na turné doprovázela irská skupina The Walls Brothers (záznam z turné viz sekce Video) u příležitosti vydání sólového CD Lucie Redlové nazvaného První poslední. Dále jsem se hudebně podílel na sólovém projektu Beaty Bocek a rovněž na nahrávání CD "Je to tak nutný" skupiny Zhasni.

Historie

Během uplynulých 26 let jsem hrál s řadou kapel, mimo jiné s kapelou Van Gogh, Černý Petr, účastnil jsem se Rockfestu s kapelou Černý Petr (v jednom z kol Rockfestu byl Černý Petr poražen kapelou Symfonik rumpál), dále jsem se zúčastnil konkurzu do kapely Ciment, hrál jsem s kapelami Rudá kopřiva, Zbořená modrá šopa, Druhé housle, Natržená slezina, Taneční hodiny, Jazzirko, s doprovodnou kapelou kubánského hudebníka Lazara Cruz pod názvem Asijazz, s kapelou pana Kopeckého (dnes My qartet). Za zmínku stojí také alternativní duo Šulík-Nedavaška, které pod názvem "A další" obrazilo po převratu všechny důležité kluby v zemi...

Kus mé historie je zachycen ve filmu o pouličních muzikantech, který natočila rakouská televize ORF, a také v knize Od valašky po elektrickou kytaru od Erwina Hrušky z Eggu, která je v podstatě encyklopedií bigbeatu na Moravě.